Exemples de dans une phrase

Écouter Tęczowa prowokacja Lewicy przed Sejmem. Scheuring-Wielgus: Duda aby zdobyć urząd prezydenta upodlił część Polek i Polaków prononciation
Écouter Aktywista Greenpeace: W imieniu Polek i Polaków protestujemy przeciwko wycinkom, które są w całym kraju prononciation
Zwycięstwo Polek na koniec sezonu. Szwajcarki przegrały w Łodzi oba mecze
Écouter Zwycięstwo Polek na koniec sezonu. Szwajcarki przegrały w Łodzi oba mecze prononciation
Pewne zwycięstwo Polek! Szwajcarki odgryzły się w dodatkowym secie
Écouter Pewne zwycięstwo Polek! Szwajcarki odgryzły się w dodatkowym secie prononciation

Nouvelles tendances sur Polek

Écouter Polska - Szwajcaria: słodko-gorzka tabliczka czekolady dla Polek, pięć setów w Łodzi prononciation
24. zespół rankingu CEV zaskoczył Polki, które nieoczekiwanie w dwóch pierwszych setach momentami były bezradne wobec kąśliwych zagrywek Szwajcarek. Podopieczne Jacka Nawrockiego odwróciły l..Voir l'article
image-unavailable wp
Minister Woś jest w zasadzie rzecznikiem koncernu Lasu Państwowe. Dane pokazują, że wzrost lesistości w ostatnich kilkunastu latach praktycznie wyhamował do zera - Krzysztof Cibor z Greenpea..Voir l'article
image-unavailable MSN
Polki odniosły drugie zwycięstwo nad Szwajcarią w towarzyskim meczu. Biało-Czerwone wygrywały już 3:0, ale drużyny były umówione na co najmniej cztery sety. Spotkania w Łodzi zakończyły sezo..Voir l'article
Przegladsportowy Przegladsportowy
Tegoroczny sezon reprezentacyjny był wyjątkowo krótki i pozbawionych wielkich emocji związanych z dużymi imprezami. Siatkarki jak i siatkarze musieli zadowolić się jedynie meczami towarzyski..Voir l'article